Kawasaki Z H2 je nejlepší naháč?

Pokud vás zmátl nadpis, tak se omlouváme, ale řeč je o aktuálním modelu z dílny výrobce motocyklů Kawasaki. Ten modelem Z H2 rozšiřuje nabídku svých extrémně výkonných modelů s litrovým čtyřválcem přeplňovaným kompresorem a zároveň hodil rukavici ostatním výrobcům v soutěži o nejlepšího naháče na dvou kolech.

Kawasaki Z H2 je nejlepší naháč?
Trendy 02. 07. 2020

A čemu se vlastně říká naháč v řeči motorkářů? To je stroj, který je bez kapotáže nebo pouze s malou aerodynamickou částí, který se od supersportovních motocyklů liší svou ergonomií. Jezdec má díky tomu vzpřímenější pozici, která je pohodlnější zejména na delší trasy.

Novinka z dílny Kawasaki pak neláká ani tak na svůj design, ale především na použité technologie, které jsou na špičce vývoje.  Od nejmodernější „palubovky“, která se dá samozřejmě propojit s telefonem a aplikací přímo od výrobce, až po armádu asistenčních systémů.

Celé je to pak krásně shrnuto v recenzi od Pepi „Sršně“ Šilera, který je skutečným odborníkem na téma motocyklů a nestává se příliš často, aby nějakou mašinu vychválil až do nebes. Pokud uvažujete nad koupí motorky, tak video vřele doporučujeme ke zhlédnutí.